top of page

Hakkımızda

Glompa, ismi ''Globalize Your Company'' sloganı ile çıktığımız bu yolda, sloganımızın kısaltımı ile ortaya çıktı. 2023 yılının Mayıs ayında Ulaş Gündoğdu tarafından Sakarya'da kurulmuştur.

 

Türkiye, yüksek kaliteli ürünler üreten ve dünya pazarında rekabetçi bir konuma sahip olan birçok şirkete ev sahipliği yapmaktadır. Ancak, bu şirketlerin birçoğu uluslararası pazarlama konusunda yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle, Türk üreticilerin yurtdışı pazarlara açılmasına yardımcı olmak için aracı bir görev üstleniyoruz.

  Türk üreticilerin uluslararası pazarlarda tanınmasını ve rekabet güçlerini artırarak, Türk ekonomisine de katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

 

Glompa olarak her zaman dürüstlük, şeffaflık ve müşteri odaklılık prensiplerine bağlı kalarak çalışıyoruz. Türkiye'de üretim yapan şirketlerin ürünlerinin dünya çapında tanınmasına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz ve bu misyonumuzu sürdürmekte kararlıyız.

Modern mimari

Misyonumuz Güçlendirmek

%58,4

Ürün tanıtım reklamları küresel dijital reklam harcamalarının %58,4'ünü oluşturuyor. Böylesi büyük bir alanda sizi en ön planda gösterecek reklam tekniklerini sunmak için sabırsızlanıyoruz.

%16

Türkiye'de üretim yapan firmaların yalnızca %16'sı ihracatımıza katkı sağlamaktadır. Sayının az olması nedeniyle kendi alanınızda büyümeniz daha kolay olacaktır.

5,5T

E-Ticaret pazarı 5,5 trilyon dolarlık hacmiyle dünyanın en büyük pazarıdır.

%80

E-Ticaret, fiziksel mağaza masraflarına göre %80'e yakın tasarruf yapmanızı sağlar.

İşletmelerin büyüme potansiyelini ortaya çıkarırken, sürdürülebilir rekabet avantajlarının oluşturulmasında önemli bir rol oynarız. İş ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler kurarak, karşılıklı güvene dayalı işbirlikleri oluşturmayı amaçlarız. Kalite odaklı yaklaşımımız ve sürekli iyileştirme çabalarımızla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarız. Misyonumuz doğrultusunda, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiririz.

 

Glompa olarak, işletmelerin güçlenmesine odaklanarak, müşterilerimize rekabet avantajı sağlayan stratejileri sunmak için tutkuyla çalışırız. Bu misyon doğrultusunda, işletmelerin büyüme potansiyelini ortaya çıkarmak ve onlara değer katmak için kararlılıkla ilerliyoruz.

Minimalist Fotoğraf

En İyilerle Çalışıyoruz

Amazon-Logo-640x400.png
Shopify_logo_2018.svg.png
Trendyol_online.png
5452986851609925347.png
Alibaba-Logo-700x394.png
Ebay-Logo-1-640x400.png
Etsy_logo.svg (1).png
bottom of page